Новини

12 квітня 2024, v1.54.0

На головну сторінку веб-сайту додали секцію з відгуками користувачів. При генерації посилання на оплату рахунку додали номер особового рахунка, для більш швидкої оплати внесків.

03 квітня 2024, v1.53.0

Зʼявилась інтеграція з сервісом eVOTE для проведення онлайн голосування за допомогою Дія.Підпису. Додали функцію онлайн оплати рахунків зі смартфонів для користувачів Viber/Telegram/Facebook ботів та онлайн кабінету.

12 лютого 2024, v1.52.0

При проведені нарахувань в залежності від кількості днів у місяці (кварталі, році), зʼявилась можливість вказати цю необхідність при створені внеску.

17 січня 2024, v1.51.0

Зʼявилась можливість вказати компенсаційні витрати по лічильникам. Виправленння помилок. Оновлення інструкцій по роботі з сервісом та інтеграції з Приватбанком. Дрібні зміни в корекції транзакцій. Оновили файли експорту балансів та співвласників. Виправили помилки при імпорті співвласників у сервіс з Excel-файлів.

01 жовтня 2023, v1.50.0

Додали вибір типу обʼєднання при реєстрації нового. Також додали швидкий пошук співвласників при зарахуванні банківської оплати.

25 серпня 2023, v1.49.0

Оновлення формату стандартного шаблону рахунків. Змінили сортування на сторінках касових ордерів. Виправили розрахунок нарахування при подачі показників лічильника через telegram та facebook ботів.

02 серпня 2023, v1.48.0

Стала доступною реєстрація в системі нецільових надходжень на розрахунковий рахунок, таких як оплата за розміщення реклами, за оренду та інше. Оновили шаблон компактних рахунків, збільшивши шрифт розміщення елементів.

10 липня 2023, v1.47.0

Став доступним механізм редагування транзакцій з автоматичним перерахунком залежних від поточної. Оновлення оборотно-сальдової виписки зі всіма балансами резидентів. Велике оновлення залежностей системи до останньої версії.

10 червня 2023, v1.46.0

Експорт всіх транзакцій по особовому рахунку у XLSX файл з додатковим розподіленням по внескам

04 червня 2023, v1.45.0

В обʼєднаннях з нарахуваннях за поточний період, зʼявилась змога видалення показників лічильників з автоматичним видаленням нарахування.
Додали валідатор балансів, який кожен день буде перевіряти коректність балансів по особовим рахункам. Тим самим унеможливлюючи проблеми в розрахунках і загальних сумах до оплати.

27 травня 2023, v1.44.0

Додали сторінку-опитування користувачів сервісу, для кращого розуміння очікувань від сервісу.

11 травня 2023, v1.43.0

На сторінці Налаштування зʼявилось поле для загального оголошення, яке буде зазначене в рахунках співвласників.

19 квітня 2023, v1.42.0

Додали автоматизації в зарахування банківських транзакцій. Один раз на добу всі надходження на поточний рахунок автоматично зараховуються на особові рахунки.
Виправили помилки при оновлені актів виконаних робіт, при нарахуванні по особовим лічильникам, та на сторінці Налаштування.

07 квітня 2023, v1.41.0

Після реєстрації нового обʼєднання можливо самостійно імпортувати всіх співвласників з файлу XLSX. Додали зручний механізм імпорту даних з файлів.
Виправили підрахунок загальної суми оплати при зарахування коштів на особовий рахунок.
Дозволили формування звітів-балансів для користувачів з ролями "Співробітник". Відображаємо загальні баланси по кожному співвласнику в секції з транзакціями згідно вибраним періодом. Змінили автоматичне сортування у файлі балансів після експорту.

17 березня 2023, v1.40.0

Велике оновлення по формуванню балансів (надходження) як на веб сторінці, так і при експорті загальних даних.
Інструкція по інтеграції з Приватбанком також була мінімально оновлена. Отримання початкового та кінцевого сальдо з банку наразі виконується з привʼязкою до вибраного періоду транзакцій.
В діалозі для відправлення нагадування про оплату зʼявився приклад повідомлення, яке отримує адресат. Збільшили кількість підказок зі співвласниками в діалог зарахування коштів через банк. Також додали номера квартир/ділянок на кнопки швидкого переключення між ними на сторінці особового рахунку.

25 лютого 2023

Додали коротку відео-інструкцію про швидке налаштування сервісу. Посилання на відео можна знайти як на головній сторінці сайту, так і одразу після реєстрації нового обʼєднання.
Оновили оборотно-сальдову відомісь по надходженнях від співвласників. Додали цифри по кожному внеску, по якому були зміни в балансах.
Також, внесли невеличкі зміни в розрахунки запланованих надходжень по внеску за місяць та рік на сторінці Кошторис та у експортовоному файлі кошторису.

17 лютого 2023

Оновлення основної сторінки кошториса в табличний вигляд для більшої зручності користування. Зʼявилась можливість зареєструвати інші можливі типи надходжень в обʼєднання, як платежі від інтернет провайдерів чи орендарів рекламних площин. Оновили стилі дизайну головних сторінок сервісу для мобільних пристроїв.

13 лютого 2023

На сторінці "Налаштування" зʼявилась можливість зміни кількості рахунків для оплати на одну друковану сторінку A4. Є можливість вибрати від 1 до 4 рахунків на сторінку. Також оновили зовнішній вигляд сторінки "Налаштування".

27 cічня 2023

Додали повний журнал операцій з ТМЦ з можливістю вивантаження у XLSX файл, а також експорт оборотно-сальдової відомості по внескам. Багато дрібних виправлень та покращень по сторінкам сервісу.

19 cічня 2023

Додали нову вкладку зі списком дій, які відбувались з ТМЦ обʼєднання

18 cічня 2023

Зʼявилась можливість експорту в XLSX файл всіх ТМЦ створених в системі

16 cічня 2023

Дозволили відміну/видалення списаного ТМЦ, а також оновили розрахунок споживання для особових лічильників у випадку нарахувань за майбутній період.

13 cічня 2023

Виправили візуально роботу двофакторних лічильників по всьому сервісу. Виправили відправку інвайта співробітнику без привʼязки до конкретної квартири-приміщення.

10 cічня 2023

Додали поле з контрагентом в діалог по оприбуткуванню та редагуванню ТМЦ. Також зʼявилась можливість швидкої подачі показників лічильників на сторінці зведених показників. Змінили сортування списку призначених внесків на сторінці Співвласники та повернення до даних за замовчуванням в діалозі по масовому призначенню внесків.

03 cічня 2023

Виправили декілька дрібних помилок по сервісу. При зарахуванні субсидії-пільги вираховуємо суму пільг за період, а не враховуємо лише останню зараховану.

24 грудня 2022

Випустили першу версію модуля "Облік ТМЦ" чи "Склад". Розпочалось відкрите тестування функціоналу модуля.

20 грудня 2022

В діалогах для подачі показників лічильників зʼявились попередні показники і можливість вказати дату подачі показника. Крім цього, внесли дрібні правки в формування рахунків, а саме для разових платежів, які вже не призначені власникам. На сторінці о/р кнопки редагування, налаштування та призначення внесків винесли в панель приладів для швидкого доступу до них.

01 грудня 2022

Зʼявилась можливість ігнорування банківських транзакцій, якщо вони не стосуються безпосередньо оплат співвласників.

22 листопада 2022

Додали можливість вказати статті витрат по кожному внеску. Також вони (статті) використовуються і при експорті файлу кошторису.

20 листопада 2022

Зʼявилась можливість формування рахунків по-квартально, крім місячного і річного формування.

14 листопада 2022

При відсутності нарахувань за попередні періоди, додали можливість вибору періоду для формування рахунку по о/р. Можна було сформувати рахунок лише за один попередній період.

11 листопада 2022

Трохи оновили рахунки для друку, зробивши їх компактнішими. Акти, інвойси, касові ордери, довідки, звіти вже формуються одразу в PDF з автоматичним завантаженням.

26 жовтня 2022

Адміністратор обʼєднання отримав можливість включити доступ до рахунків співвласників за одним унікальним URL.

22 жовтня 2022

Зʼявились невеличкі зміни в друкованих рахунках, останній показник і дата при подачі показників лічильників, та інші косметичні зміни.

15 жовтня 2022

На головну сторінку зі статистикою додали два чудових графіка: плотність сум оплат і динаміка зміни балансу.

29 вересня 2022

Працюємо над оновленням панелі керуванням обʼєднаннями як ззовні, так і всередині сервісу.